Predaj a distribúcia vín výberovej kvality

Víno v sebe niky nenesie len jedinečnú chuť a arómu hroznových bobuliek, ale aj príbeh. Príbeh, ktorý toho povie viac, ako by ste možno čakali. Rovnako tak to robíme i my. Neponúkame vám len kvalitné víno, ktoré vám nalejeme do pohára. Vína, ktoré nájdete v našej ponuke, môžu byť priamo u vás.

Príležitosť sa vždy nájde

Kvalitné slovenské vína z našej ponuky vám bez problémov doručíme na želanú adresu. Svadba, narodeninová oslava, firemné stretnutia, pracovné stretnutia s obchodnými partnermi alebo akékoľvek iné formálne či neformálne stretnutie.

Distribúciou vín vám garantujeme spokojnosť vašich hostí. Rovnako tak distribuujeme vína do barov, wine barov či reštaurácií. Ako váš dodávateľ zabezpečíme všetko a za primeranú cenu.

Vyčarujte úsmev na tvári

Maličkosti robia život krajším. Týmto mottom by sme sa mali riadiť po celý život. I nás ako spoločnosť teší, ak vidíme spokojného zákazníka, ktorý sa k nám opakovane vracia. Máte záujem niekoho potešiť a vyčariť mu úsmev na tvári?

Narodeniny, meniny, povýšenie v práci či jednoduchá vďaka? V našej ponuke nájdete výber kvalitných slovenských vín v darčekovom balení, ktorými môžete potešiť blízku osobu z rodiny alebo vášho okolia. Obdarovať môžete týmto spôsobom aj svojich zamestnancov. Preukážete tak vďaku za odvedenú prácu a zároveň fľaša kvalitného vína je skutočne elegantným darčekom, ktorý nikdy neurazí.

Návšteva i spolupráca

Naše ponúkané služby sa vyznačujú vysokou kvalitou. Zakladáme si na profesionálnom prístupe a vždy sa snažíme vyhovieť všetkým požiadavkám nášho zákazníka či klienta. Či sa rozhodnete našu vínnu pivnicu navštíviť alebo nás oslovíte s požiadavkou na spoluprácu, vždy nám pôjde o vašu spokojnosť. Predaj a distribúcia vín znamenitej kvality je pre nás prácou a zároveň poslaním.

Donáška vína domov

Počas mesiacov júl, august a september máme pre Vás akciu. Dovoz zadarmo k Vašim dverám a k tomu balenie vína ako darček.

Neviete koľko vína vypijú vaši hostia ?

Je tu pre Vás komis predaj. Víno, ktoré hostia nevypijú od Vás odkúpime späť za plnú cenu bez skrytých poplatkov.

 

Uvedený cenník je pre maloobchodný predaj. V prípade záujmu o väčší odber nás neváhajte kontaktovať.