Jedinečná vináreň

Každý milovník vína určite ocení pohár kvalitného červeného či bieleho. Ak k tomu navyše pripočítate jedinečné očarujúce prostredie zrekonštruovanej vínnej pivnice zo 17 storočia, pitie vína sa premení na zážitok. V našej jedinečnej vinárni vám nalejeme exkluzívne slovenské vína a destiláty najvyššej kvality. Vaše degustačné chute si v tomto príjemnom prostredí prídu na svoje a vy budete mať pocit, akoby ste sa preniesli  v čase. Vôňa zrekonštruovanej vínnej pivnice je k dispozícií pre každého, nachádza sa na Pekárenskej ulici v Trnave a vy môžete toto očarujúce prostredie zažiť na vlastnej koži. O vás a o exkluzívne slovenské víno vo vašom pohári sa postará príjemná obsluha s profesionálnym prístupom. Priestor ako stvorený pre súkromné oslavy, firemné akcie či večierky s obchodnými partnermi za ktoré sa nebudete musieť hanbiť.

Zorganizujte súkromnú oslavu na ktorú budete všetci ešte dlho spomínať a prenajmite si celý priestor pre seba. Máme dosť miest ako pre menšiu rodinnú oslavu tak aj pre väčšiu oslavu s vašimi priateľmi. K dispozícií máme kapacitu pre 30 osôb a v prípade potreby vám vieme zabezpečiť výnimočné cateringové služby v podobe švédskych stolov. Na našom bare vám potom do pohárov s jedinečným dizajnom nalejeme exkluzívne slovenské vína alebo destiláty. Všetci milovníci kvalitného aperitívu si tu určite prídu na svoje. Príjemnú náladu vám bude okrem vína v pohári zabezpečovať hudba z 80 či 90 rokov hrajúca v pozadí. 

Usporiadať firemnú akciu alebo večierok nebolo nikdy jednoduchšie. Zarezervujte si termín akcie a my sa o všetko ostatné postaráme. Spoľahnite sa naše výnimočné cateringové služby. Zabezpečíme pitný režim a občerstvenie na úrovni, ktorý vaši kolegovia či obchodní partneri určitie ocenia.

Záleží nám na tom ako sa u nás budete cítiť a preto je u nás vaše pohodlie a dobrá nálada na prvom mieste. V priestoroch jedinečnej vinárne Private Lounge vás privítame denne od 17:00 hodiny alebo v prípade objednávky oslavy aj v dohodnutom termíne. Naše priestory sú k dispozícií pre každého a v prípade že máte záujem u nás usporiadať súkromnú oslavu, konktaktujte nás mailom alebo telefonicky. Nájdete nás priamo v historickom centre mesta Trnava a garantujeme vám, že očarujúce prostredie zrekonštruovanej vínnej pivnice zo 17 storočia na vás určite urobí dojem. Naše priestory disponujú kvalitným ozvučením a celkové vybavenie priestorov je na vysokej úrovni. Celkový dojem a čaro unikátnych priestorov dopĺňa dizajnový bar s ponukou najkvalitnejších slovenských vín a destilátov. Aj napriek retro dizajnu klenbovej pivnice je tu k dispozícií moderné internetové Wifi pripojenie. Veríme že sa u nás budete cítiť príjemne, tešíme sa na vašu návštevu.

Pre viac informácií navštívte stránku Private Lounge